понеділок, 2 жовтня 2017 р.

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, який був проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН.
У відділі краєзнавства з нагоди цього дня розгорнута книжкова виставка «Чим старіший скрипаль, тим солодша мелодія» (Павло VІ). На виставці представлені матеріали про цікавих особистостей, які є яскравим прикладом того, що у поважному віці все ще може лише починатися. 

Приміром, спортсменка Олена Чуб з с. Яреськи Шишацького р-ну все життя працювала учителем фізичної культури. А в 90-річному віці підкорила спортивні вершини, отримавши медалей загальною вагою 26, 5 кг!

90-річний гончар Василь Омеляненко гончарну глину вперше взяв до рук у 9 років. І відтоді з нею не розлучається. Всім відомо, що за гончарним кругом треба сидіти. А Василь Онуфрійович стоїть за ним, оскільки у дитинстві підвернув ногу і з того часу не згинається нога. Але це не завадило йому створити сотні варіантів іграшок та посуду для дітей.
77 річна Анастасія Дойнікова займається альпінізмом та бігає марафони, а у 85 планує стрибнути з парашутом. У 71 рік вона піднялалася на Ельбрус, а у 75 – на Казбек. Щоденна пробіжка становить 10 км.
Як тут не згадати слова Великого Кобзаря «От де люде, наша слава, слава України!»

Ідея та авторське втілення - Оксана Петрівна Перепьолкіна, провідний бібліограф відділу краєзнавства.


Немає коментарів:

Дописати коментар