вівторок, 3 квітня 2018 р.

Скайп-зустріч до 100-річчя від дня народження ОЛЕСЯ ГОНЧАРА

4 квітня 2018 року у медіакімнаті ІЦ "Вікно в Америку" відбулася скайп-зустріч "Духовний посил Олеся Гончара" з Дніпропетровською обласною універсальною науковою бібліотекою імені первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія та Полтавською обласною бібліотекою для юнацтва імені Олеся Гончара з нагоди 100-річчя від дня народження письменника.Ініціатором проведення зустрічі у такому форматі виступила Наталія Михайлівна Граїцька, завідувач бібліотеки Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 імені І. П. Котляревського. Власне, з цим навчальним закладом Полтавська ОУНБ ім. І. П. Котляревського плідно співпрацює не один рік. Учителі та учні ліцею завжди відвідують заходи та беруть у них активну участь.
На скайп-зустріч завітали 8-класники разом з учителем української мови та літератури Вікторією Миколаївною Гайдамакою. Учні підготували флеш-моб - прочитали уривок із відомого на увесь світ роману "Собор" та передали ініціативу одноліткам з Дніпра.
Також на скайп-зустрічі учні розповідали цікаві факти з біографії письменника, говорили про твори Олеся Гончара. "Бережіть собори своїх душ!" - таким фінальним акордом завершилося віртуальне спілкування.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар