четвер, 27 липня 2023 р.

Ювілей краєзнавця: до 50-річчя Ігоря Козюри

 Бібліотекарі відділу краєзнавства Полтавської обласної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського підготували книжково-ілюстративну виставку «Ювілей краєзнавця» до 50-річчя Ігоря Валерійовича Козюри.


Ігор Валерійович Козюра – доктор наук з державного управління, кандидат історичних наук, краєзнавець, професор ВНЗ Укооспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», автор книг та сотні історичних нарисів, краєзнавчих розвідок і статей. Ці тексти написані на основі широкого кола історичних джерел, значну частину з яких уперше введено в науковий обіг. Їх основна тема – багата минувшина Полтавщини. Протягом багатьох років збиралися по зернятку в архівах, музеях та бібліотеках біографічні довідки та маловідомі документи про  життя і діяльність призабутих видатних земляків, перебиралися тисячі сторінок довідників і енциклопедій, щоб створити яскраве мозаїчне панно історії Полтавщини, віддзеркалене біографіями кращих його синів і дочок.

Шановний Ігоре Валерійовичу, прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження!Хай завжди Вас оточує людське тепло та радість, а доля дарує багато світлих літ у мирі, щасті, добробуті!Міцного Вам здоров’я, широкого життєвого шляху та плідної роботи на благо нашої спільної справи – вивчення історії рідного краю.
Немає коментарів:

Дописати коментар